Ladislav Kubeček

Ladislav Kubeček

mobil: +420778956117

e-mail: ladislav.kubecek@emerge.cz

více o sobě

Chci se pokusit nastavit ve společnosti takové prostředí, ve kterém se všichni budeme cítit dobře.

Toho bych chtěl docílit tím, že pomohu při šíření informací tam, kde je to třeba.

Dobré informace a vědomí, že každý ví, co má dělat, je dobrým základem pro fungování v každé společnosti.

 

 

 

 


 

 

 

Představuje se asistent

Zdravím všechny čtenáře. Jmenuji se Ladislav Kubeček. Jsem od malička nevidomý a částečně sluchově postižený, nosím naslouchátka.

Zájmy

Mým velkým koněm je cestování, poznávání nových lidí a komunikace. Mám moc rád přírodu, i turistiku. Baví mně poznávat nové technologie, zkouším rád nové věci. Nějakou dobu se věnuji technikám léčení, jsou mi mnohem bližší alternativní i přírodní metody.

Vzdělání

Chodil jsem na základní školu v Praze na Hradčanech, studoval jsem na Evangelické akademii v Náchodě. Jsem vyučený odborný pečovatel, mohu tedy dělat práci s lidmi v domovech pro seniory, nebo sociální práci na úřadech ve věznicích a TD. Dlouhé roky jsem byl jako Masér živnostník, ale v důsledku Pandemie Korona viru, jsem musel provozovnu zavřít, nedokázal jsem se udržet. Od 01. 06. 2021 ve společnosti EMERGE, pracuji jako asistent Ombudsmana.

Očekávání a cíle

Chci se pokusit nastavit ve společnosti takové prostředí, ve kterém se všichni budeme cítit dobře.

To bych chtěl docílit tím, že pomohu při šíření informací tam, kde je to třeba. Dobré informace a vědomí že každý ví, co má dělat, je dobrým základem pro fungování v každé společnosti. EMERGE se už dlouhé roky snaží o začlenění zdravotně postižených lidí, mezi zdravou veřejnost tím, že jim vytváří prostředí, ve kterém je to možné. To mně hodně oslovilo, když jsem nabídku pracovat jako asistent Ombudsmana dostal. Je to jako při masážích. Mohu komunikovat s lidmi, podílet se na vytváření prostředí společnosti, kde každý ví, co má dělat, kde každý ví a cítí, že tam prostě patří. Chci být tam, kde se tvoří, a rodí se nové prospěšné nápady. Budu vás provázet našim časopisem, připravovat pro vás články, rozhovory. Chci být dobrým přítelem jak pro zaměstnance, tak i pro jejich vedoucí. Rád bych, aby všichni ve společnosti věděli, že zaměstnanci mají možnost využít služeb ombudsmana, a to, jak z našich kanálů jako je intranet, tak především i od svých vedoucích pracovníků.

Chci udržovat harmonické vztahy s vedením společnosti, protože pak nebude těžké prosadit dobré věci, zrealizovat nápady, které mohou být užitečné pro celou společnost. Budu našemu ombudsmanovi, vytvářet zpětnou vazbu, pomáhat mu vnímat potřeby i náladu ve společnosti, napomáhat k vytváření prostředí, které je přátelské a pohodové pro všechny. Můžete se na mně obrátit, když budete řešit nějaký problém na pracovišti, pokusíme se najít co možná nejlepší řešení. Když budete hledat nějakou informaci, v rámci společnosti, pokusím se jí pro vás zjistit. Mojí snahou i cílem je ulehčit co nejvíc práci ombudsmanovi, být při tvorbě projektů, které napomůžou k rozkvětu a dobrému fungování společnosti EMERGE. Jsem moc vděčný za možnost být tu s vámi.

Kde mně najdete

Většinou jsem tam, kde je náš Ombudsman. Budu se pohybovat mezi vámi na provozovnách, ale také budu v kanceláři Ombudsmana v Náchodě. Obracet se na mně můžete pomocí e-mailu, i telefonu.

Budu se moc těšit na vaši návštěvu, nebo dotazy.

Soubory ke stažení

Podání podnětu ombudsmanovi

Přidat soubor
Přiloženo z souborů.

Publikováno: 11. 3. 2022 Autor: Tomáš Vašina Sekce: EMERGE aktuálně, Ombudsman