Hledáme nové, talentované kolegy a kolegyně, kteří by rozšířili naše řady a přispěli k našemu úspěchu doma i v zahraničí.

  • Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Neseme plnou odpovědnost za výrobky a služby poskytované našim zákazníkům, protože splňujeme nejpřísnější certifikace. Neustále zdokonalujeme náš procesní přístup a klademe důraz na zlepšování a kvalitu. 
  • Naší prioritou je nejen spokojený zákazník, ale i spokojený zaměstnanec. Plníme proto své sliby, jsme flexibilní a jedineční. Klademe důraz na dobré vztahy od zákazníků a dodavatelů po státní instituce.
  • Jsme společnost se sociální odpovědností. Akceptujeme specifické možnosti našich zaměstnanců a podle toho jim přizpůsobujeme jejich pracovní prostředí. Pomocí ombudsmana jsme schopni řešit pracovně právní i osobní problémy našich zaměstnanců.
  • Využíváme nových příležitostí a zaměřujeme se na cíl. Chceme, aby práce naše zaměstnance bavila, a hledáme vždy kreativní řešení. To zajišťuje stabilitu naší společnosti.

Pokud byste v naší aktuální nabídce pozic nenašli místo, které by Vám vyhovovalo, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Jakmile pro Vás najdeme něco vhodného, hned se Vám ozveme. Využijte kontaktní formulář.


Logistik

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl. Momentálně budujeme tým expedientů do našeho provozu v Bezděčíně. Náplň práce: Vystavuje dodací listy a etikety dle objednávek Vedení a evidence zásob Zpracování podkladů pro účetnictví Komunikace s mistry výroby ohledně změn v objednávkách Komunikace se zákazníky a dodavateli, vyřizování reklamací Částečně řídí manipulanty VZV…

Středočeský kraj Logistika EMERGE, a.s. 23. 9. 2019

ELEKTRIKÁŘ – VYHLÁŠKA 50 §6

Hledáme člověka, který bude zajišťovat dohled nad technickým stavem strojů, provádět seřizování a údržbu výrobního elektrozařízení, okamžitě řešit případné závady, provádět drobné opravy na strojích a plánovat servis a revize výrobního zařízení. Odpovězte na inzerát a my se budeme těšit, až Vás přivítáme mezi nás.

Středočeský kraj Elektro EMERGE, a.s. 19. 9. 2019

Operátor výroby - Bezděčín

Co Vás čeká? Jako Operátor/ka výroby budete pomocí lepicích pásků kompletovat výrobky pro automobilový průmysl. Všechny výrobky projdou vaší pečlivou vizuální kontrolou a následně je zabalíte k odeslání.

Středočeský kraj Výroba EMERGE, a.s. 23. 9. 2019

OPERÁTOR/KA VÝROBY - Liberec

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl. Hledáme posilu do Liberce. Jako Operátor/ka výroby budete pracovat s jednoduchými nástroji, které Vám usnadní práci při opracování a čištění výrobků, budete kompletovat plastové díly a obsluhovat výrobní stroje a nakonec vše projde Vaší pečlivou vizuální kontrolou. Nastoupit můžete okamžitě, takže pokud máte o práci u nás zájem, odpovězte nám na inzerát.…

Liberecký kraj Výroba EMERGE, a.s. 23. 9. 2019

ŘIDIČ VZV MLADÁ BOLESLAV

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl. Hledáme posilu do Mladé Boleslavi.

Středočeský kraj Logistika EMERGE, a.s. 23. 9. 2019

Pojďte k nám dělat údržbáře - zámečníka

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl. Hledáme posilu do Bezděčína nebo Bakova nad Jizerou. Co bude Vaší každodenní činností? zajišťovat dohled a zodpovídat za správný chod robotických linek seřizovat robotická pracoviště a jednorázové lisy seřizovat svařovací a tvářecí automaty a postupové lisy

Středočeský kraj Údržba Emerge as. 14. 10. 2019

Operátor/ka výroby - Červený Kostelec

OPERÁTOR/KA VÝROBY Budete pracovat s jednoduchými nástroji, které Vám usnadní práci při opracování a čištění výrobků. Nakonec všechny výrobky projdou Vaší pečlivou vizuální kontrolou. opracování pryžmových dílů práce není fyzicky náročná, takže je vhodná pro OZP/OZZ - pracovní místo bude přizpůsobeno Vašim potřebám!  

Královéhradecký kraj Výroba Emerge as. 29. 10. 2019