Hledáme nové, talentované kolegy a kolegyně, kteří by rozšířili naše řady a přispěli k našemu úspěchu doma i v zahraničí.

  • Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Neseme plnou odpovědnost za výrobky a služby poskytované našim zákazníkům, protože splňujeme nejpřísnější certifikace. Neustále zdokonalujeme náš procesní přístup a klademe důraz na zlepšování a kvalitu. 
  • Naší prioritou je nejen spokojený zákazník, ale i spokojený zaměstnanec. Plníme proto své sliby, jsme flexibilní a jedineční. Klademe důraz na dobré vztahy od zákazníků a dodavatelů po státní instituce.
  • Jsme společnost se sociální odpovědností. Akceptujeme specifické možnosti našich zaměstnanců a podle toho jim přizpůsobujeme jejich pracovní prostředí. Pomocí ombudsmana jsme schopni řešit pracovně právní i osobní problémy našich zaměstnanců.
  • Využíváme nových příležitostí a zaměřujeme se na cíl. Chceme, aby práce naše zaměstnance bavila, a hledáme vždy kreativní řešení. To zajišťuje stabilitu naší společnosti.

Pokud byste v naší aktuální nabídce pozic nenašli místo, které by Vám vyhovovalo, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Jakmile pro Vás najdeme něco vhodného, hned se Vám ozveme. Využijte kontaktní formulář.

Více informací o naší společnosti


Mistr logistiky

Koordinuje tým skladníků v rámci provozu. Zajišťuje personální rozdělení směny. Spolupracuje s personální agenturou a komunikuje pokrytí směn. Aktivně řeší mimořádné situace. Hlídá a sleduje stavy na skladě materiálů, obalů a hotové výroby, provádí namátkové inventury. Reportuje nadřízenému Podílí se na řízení přeprav a zajišťuje optimalizaci dopravy. Spolupracuje s obalovým specialistou.Spolupracuje s výrobou, kvalitou a technologií. Dodržuje a kontroluje BOZP na…

Středočeský kraj Logistika EMERGE, a.s. 19. 9. 2019

Mistr ve výrobě

zajišťuje splnění výrobního plánu koordinuje tým v rámci provozu a motivuje k lepším výsledkům organizuje výrobu v úzké spolupráci se svým nadřízeným zajišťuje personální rozdělení směny spolupracuje s personální agenturou a komunikuje pokrytí směn aktivně řeší mimořádné situace podává návrhy na zlepšení a odstraňuje zjištěné nedostatky na pracovišti spolupracuje s ostatními odděleními - údržba, kvalita zpracovává požadovanou dokumentaci

Středočeský kraj Výroba EMERGE, a.s. 15. 5. 2020

Seřizovač

Budeš mít na starosti seřizování robotických linek, dohled nad jejich správným chodem a také správu s tím spojené elektrotechnické dokumentace. Dále budeš mít v kompetenci: samostatné úpravy korekcí dle výsledků měření příprava nástrojů  provádění běžné údržby zařízení a lehkých oprav úpravy či optimalizace stávajících programů spolupracuje s technologií obrobny na rozjezdu nových výrob diagnostika poruch a následná spolupráce s údržbou.

Středočeský kraj Výroba EMERGE, a.s. 15. 5. 2020

Specialista kvality/Quality engineer

Používání nástrojů kvality na denní bázi Pravidelné reportování a analyzování Podílení se na tvorbě dokumentace k projektům (kontrolní plány, návodky,...) Přímá spolupráce se zákazníkem(uvedení nových výrobků na trh) Komunikace s dodavateli Koordinace reklamací Spolupráce s odděleními napříč společností

Středočeský kraj Kvalita EMERGE a.s. 10. 8. 2021

Technik kontroly kvality - destrukční zkoušky

Jako výrobní firma zodpovídáme za jakost vyráběných dílů v našich provozech. Potřebujeme tedy dodržovat standardy a hlídat poctivost naší práce. Metod pro kontrolu našich výrobků máme hned několik. Vás by se však týkala především kontrola svarů pomocí sekáčových a vytlačovacích zkoušek. Nemusíte se bát, vše Vám ukážeme. Provádění měření a vyhodnocování výsledků Práce s měřidly Evidence výsledků Reportování výsledků pro odstraňování závad

Středočeský kraj Kvalita EMERGE, a.s. 4. 8. 2020

Expedient/ka

Vystavuje dodací listy a etikety dle objednávek Vedení a evidence zásob Zpracování podkladů pro účetnictví Komunikace s mistry výroby ohledně změn v objednávkách Komunikace se zákazníky a dodavateli, vyřizování reklamací Částečně řídí manipulanty VZV (nakládky)

Středočeský kraj Logistika EMERGE, a.s. 23. 6. 2020

Mechanik - strojní zámečník

Zajišťovat dohled a zodpovídat za správný chod robotických linek Udržovat robotická pracoviště a jednorázové lisy po mechanické stránce. Pravidelný servis a revize technického stavu strojů Pomoc při zaškolování nových operátorů

Středočeský kraj Údržba EMERGE, a.s. 25. 3. 2021

Elektrikář

Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku 50 § 6 ? Hledáte jistotu stabilního zaměstnání v české společnosti? Pokud Vás baví pestrá a samostatná práce a hledáte změnu, ozvěte se nám! Údržba a opravy výrobních elektrozařízení/strojů. Elektrická údržba výrobních hal. Práce s elektrotechnickou dokumentací. Práce s jednoduchými nástroji.

Středočeský kraj Elektro EMERGE, a.s. 24. 4. 2020

Průmyslový inženýr

 Zavádění metod štíhlé výroby napříč organizací.  Identifikace slabých míst a optimalizace výrobních procesů.  Návrhy projektů pro zlepšování procesů a provádění kontroly realizovaných projektů.  Tvorba layoutu a optimalizace materiálového toku.  Zaměření na ergonomii práce.

Středočeský kraj Technologie EMERGE, a.s. 22. 5. 2020

Obchodní specialista

Jste kovaný v tvorbě obchodních analýz, nebo junior, co má zájem se rozvinout?  Napiš nám! Zpracovávání poptávek a nabídek, tvorba cenových nabídek. Komunikace s dodavateli a zákazníky. Reportování firemních nákladů.

Středočeský kraj Obchod EMERGE a.s. 22. 10. 2021

OPERÁTOR/KA VÝROBY- Liberec PRO OZP/OZZ 3 nebo 2 směny

Hledáš fyzicky méně náročnou práci? Pak čti dále! Práce je určena především lidem s OZZ/OZP.   Co u nás budeš dělat? Automatizovaný sklad dílů MAS: Práce na 3 směny Zakládání dílů (prahů) do pozic dle barvy Pozice ve stoje Expediční sklad: Pozice na 3 směny Lepení štítků na obaly dle zákazníka Skenování štítků (vše Vás naučíme) Pozice ve stoje Montáž Passat : Práce na 2 směny (ranní a odpolední) Lepení pásky na prahy Drobná…

Liberecký kraj Výroba 23. 4. 2021

Manipulační dělník - Náchod

Práce u nás není nijak složitá ani náročná. Pomocí jednoduchých nástrojů budete kompletovat výrobek, který pečlivě zkontrolujete a zabalíte dle určeného předpisu. Vždy dbáme na kvalitu, kterou poskytujeme našemu zákazníkovi.

Královéhradecký kraj Služby EMERGE a.s. 10. 8. 2021

VZV operátor logistiky- Náchod

Závoz materiálu pro výrobu a odvoz hotových výrobků. Zaskladňování výrobků ve skladu. Nakládání dílů k expedici do kamionů.

Královéhradecký kraj Služby EMERGE a.s. 10. 8. 2021

Technik kvality/QUALITY ENGINEER Trutnov

Používání nástrojů kvality na denní bázi. Podílení se na tvorbě dokumentace ke stávajícím projektům (kontrolní plány, návodky,...). Zajištění náběhu nových produktů a procesů Komunikace s dodavateli/zákazníky Koordinace reklamací. Analýzy a reporting ukazatelů kvality Spolupráce s odděleními napříč společností Tvorba dokumentace (kontrolní postupy, navrhování kontrolních metod)

Královéhradecký kraj Kvalita EMERGE a.s. 7. 12. 2021

Seřizovač lisů

samostatné úpravy dle výsledků měření přípravu nástrojů provádění běžné údržby zařízení a lehkých oprav úpravu či optimalizaci stávajících programů a tvorbu nových spolupráci s technologií na rozjezdu nové výroby diagnostiku poruch a následnou spolupráci s údržbou.

Středočeský kraj Výroba Emerge as. 29. 2. 2020