Benefiční akce proběhne 26.11.2022

Pro více informací: https://centrum-kaspar.cz/benefice/

EMERGE je podporovatelem zaspasaného spolku Centrum Kašpar z Liberece. Podporujeme je přímo, ale také podporujeme každoroční benefiční akci, která je zaměřena na podporu zaměstnávání lidí, "Ušij tašku a zaměstnej člověka". Tyto výrobky jsou pak na veřejné benefiční akci prodávány a příspěvek používá Centrum Kašpar na podporu a pomoc lidem při návratu do zaměstnání.
Více o akci Kašparovo taškaření, která se koná v sobotu 26. 11. 2022 v Oblastní galerii Liberec, se můžete dozvědět na tomto odkazu https://centrum-kaspar.cz/benefice/
Jak můžete pomáhat s námi?
Ušijte tašky, batohy, kabelky, kosmetické taštičky, pytlíky, vaky…
Letos novinka – k tradičním taškám i jiné, nové a s láskou šité, pletené či háčkované výrobky. Vyrábíte sukně, chňapky, polštáře, čepice, pletete ponožky nebo jiné textilní výrobky a můžete do benefice jeden či více svých výtvorů darovat? 
Vaše výrobky budou vystaveny v krásném prostoru Oblastní galerie Liberec a prodány na benefici Kašparovo taškaření 
Můžeme se těšit na výrobky od vás? Pomůžete?
Neumíte šít? Zapojte do šití další tvořivé lidi, vyvěste letáčky, uspořádejte šicí workshop či setkání, sdílejte výzvu a pomozte nám propojit všechny ochotné švadlenky či krejčí po celé ČR. 
Tašky, moc prosíme, posílejte na adresu: Centrum Kašpar, Kašparova 73, 463 12 Liberec 25 nebo se za námi zastavte osobně.
Se srdečným pozdravem a velikým poděkováním za vaši pomoc.
Petra Hottmarová
Centrum Kašpar, z. s. 
Kašparova 73 
463 12 Liberec - Vesec 
tel.: 731 439 967 
www.centrum-kaspar.cz
www.Facebook.com

 
 
 


Publikováno: 17. 9. 2022 Autor: Tomáš Vašina Sekce: EMERGE aktuálně