Jak už to někdy tak chodí, i v Centru Kašpar se musejí poprat s aktuální situací.

Kampaň ušij tašku a zaměstnej člověka, která měla vyvrcholit beneficí Kašparovo taškaření v sobotu 28. 11. 2020, se z důvodu epidemiologických opatření neuskuteční.

„Zvažovali jsme různé náhradní varianty. Protože chceme, aby benefici zůstala její kouzelná atmosféra, která vzniká spojením lidí, kteří šijí, s těmi, kteří si tašky přijdou do galerie Lázně koupit, nechceme jít cestou prodeje online,“ vysvětluje Ivana Sulovská, předsedkyně představenstva Centra Kašpar.

Všechny tašky, které doposud lidé ušili a ještě ušijí, počkají na jaro, kdy na zahradě Centra Kašpar uspořádají náhradní sedmý ročník benefice.

 „Z tašek, které rozvěsíme po celé zahradě, vznikne jarní barevná pohádka. Prodej tašek spojíme s opékáním vuřtů a věříme, že lidé přijdou a nákupem podpoří myšlenku benefice. Děkujeme společnosti EMERGE, a.s. za finanční dar, díky kterému můžeme poskytovat služby pro lidi, kteří obtížně hledají práci v potřebné kvalitě a dostupnosti“, doplňuje Ivana Sulovská.

Společnost EMERGE, a.s. podporuje benefici již několik let. Tašky do benefice vyrábí i naši zaměstnanci, letos se zapojila paní Yvetta Krupičková a věnovala háčkované kousky.

Více informací zde.

 


Publikováno: 9. 11. 2020 Autor: Tomáš Vašina Sekce: Emerge aktuálně